102410311_949997395440701_81641337825077

Cześć, to my, OSOM! 

Gotujemy zgodnie z filozofią COMFORT FOOD czyli JEDZENIA KTÓRE KOI SERCA, DUSZE I CIAŁA, przywołuje poczucie bezpieczeństwa, błogości.
Mamy dużo mięsa, ale także propozycje roślinne dla wegan i wegetarian. Kuchnia i  jest dla nas bardzo ważna i staramy się odpowiadać na Wasze  różnorodne potrzeby.


Wszystkie nasze dania są przygotowane przez nas od podstaw. Jesteśmy z tego dumni i  przykładamy się do tego. Marynaty, sosy, buliony, pikle - robimy sami! 

Czasem przygotowujemy też dla Was zakręcone słoiki, które możecie zamawiać kiedy potrzebujecie zaopatrzyć się w jedzenie na dłuższy czas, dla Wam tylko znanej liczby biesiadników:-)

Pracujemy w super wyposażonej, sanitarnie zatwierdzonej:-) profesjonalnej kuchni Bibi Bistro, przy ul. Wadowickiej 6d, skąd bezpieczni, osobiście możecie odbierać swoje zamówienia, a przy okazji wypić kawkę:-)


***Jesteśmy otwarci:

WTORKI - PIĄTKI: 11.30-17:00

***Zamówienia można składać z wyprzedzeniem i na przyszłość, czyli nawet 7 dni do przodu, albo np na środę, jeśli zaplanujesz naszego pysznego delikatnego kurczaka, albo jakąś inną propozycję. Planowanie  daje Ci szansę na zapewnienie odżywczych posiłków dla Ciebie , Twoich najbliższych, rodziny czy kiedy pracujesz i niczym innym się nie zajmujesz:-)

***Kontakt do nas:
nasz telefon to: 
+48 721 676 700
Pod telefonem czekają Renia i Paweł, przyjmą zamówienia i/lub odpowiedzą na Wasze pytania oraz  Adrian, który z prędkością światła z bezpiecznym dystansem dostarczy jedzenie pod Wasze drzwi. (Jeżeli chcecie wykupić wszystko i potrzebna Wam faktura, nie ma problemu)


***Dużo informacji znajdziecie na naszym OSOM! Fejsie: OSOM! Delivery

***Prowadzimy własne dowozy w Krakowie w promieniu do 5 km):cena dowozu to 7,00 zł, minimalne zamówienie 70 zł, ale jeśli chcesz zamówić mniej skorzystaj z Pyszne.pl , tutaj : https://www.pyszne.pl/menu/osom-krakow-wadowicka, oraz na platformie BOLT FOOD. Jeżeli chcesz zamówić Osom poza naszą strefę dowozów, zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić ;)

​​

***Odbiór osobisty też jest możliwy! Odziani w maseczki i rękawiczki, z przyjemnością wymienimy z Wami radosne spojrzenia ;)
Jeśli chcecie mieć pretekst, żeby wyrwać się z domu, jest Wam po drodze i sami zapragniecie odebrać dostawę, będzie nam niezmiernie miło! Poczęstujemy Was RABATEM za fatygę czy spacer:-)

ZAPRASZAMY po odbiór własny! Dokładny adres: Wadowicka 6D, wejście główne Buma Square, wielkie szklane drzwi nad nimi zdjęcie foodcourtu,

potem prosto i po prawej stronie w kasie Bibi Bistro odbierzesz swoje zamówienie u Reni:-)

PS

Pakujemy w papierowe opakowania lub w te z PLA.
Jedzenie można odgrzać w piekarniku, a nawet z czasem zyskuje na wartości, więc jak zaszalejecie i kupicie na zapas nie martwcie się, nic się nie zmarnuje :) Piszcie do nas jeśli chcielibyście zapewnić OSOM! jedzenie na przyjęcie rodzinne lub dla pracowników. 

 

Bądźcie OSOM!, my będziemy z Wami ;)